Aşağı İn

İç Mimarlık Hizmetleri

İç Mimarlık Hizmetleri

İÇ MİMARİ VE DEKORASYON HİZMETLERİ

Tamda bu tanımdan ne bekleniyorsa, O’nun karşılığını fazlasıyla veren firmamız;
İç mimarlık eğitiminde de anlatıldığı üzere;  kaba inşaatı işi bitmiş tüm anlam bekleyen boşlukları işlevsel hale getirmektedir.

Önce sizleri dinleyen ve iyi anlayan tecrübeli takım liderlerimiz, istediğiniz fonksiyonu oluşturmak üzere konsept taslaklarından başlayan çalışmayı istediğiniz aşamaya, yine tamamı kendi bünyesinde çalışan profesyonel ekipleri ile getirmektedir.

Sırası ile planlama, 3 boyut gösterim,  hazırlanan planlamaya uygun aplikasyon proje çizimi, inşaat, elektrik, mekanik, metal işleri, sabit ve hareketli mobilya işleri ile anahtar teslimi işler için her ihtiyaca yüksek kalite ile cevap vermektedir.

Firmamız ayrıca iletişimi, işimizin temel prensibi olarak görmekte ulusal ve uluslararası tecrübesi ile iletişim kurabilmekte soru ve sorunlarınızı da hem proje sürecinde hem de sonrasında ivedilikle cevaplamaktadır.
İş kalitemizin karşılığını, çalıştığımız markaların kalitesinden ve devamlı iyi ve tanınmış kurumsal markaların referans listemize eklenmesinde kolayca anlayabilirsiniz. Bir yandan bilinen markalara hizmet veren Green Mimarlık,  hem yeni kuracağınız markaların sağlam adımlarla yola çıkmasında hem de mevcut markaların değerinin artmasında attığı önemli imza tasarım ve uygulamalarla  destek olmak için sizleri beklemektedir.