Sürekli gelişen tasarım ve biriken tecrübe.

Kendimizi tasarımda sektörün genç yüzü olarak konumlandırıyoruz. Tecrübemizi pratiğe dökme kararı alıp kolları sıvayarak işe başladık. Herkesin girdisine değer veren demokratik bir tasarım sürecini takip eden, çalışanlarına ait bir firmayız. Sizleri iyi anlamak, isteklerinizi markamızın özgün tasarımları halinde sizlere sunmak ve bunları hayata geçirmek için çok çalışmak, firmamızın temel prensipleridir.

20

YILLIK EMEK VE DENEYİM
GREEN

Bizi Biz Yapan

green mimarlik

Vizyonumuz

Yola çıkarken bağlı olduğumuz yenilikçi, çağdaş ve bütünsel çizgimizden şaşmadan, sektörün güvenilen ve başarılı olan öncü firmalarından birisi olmak ve bunun yanı sıra, sahip olduğumuz enerji ve tecrübe yardımıyla, siz çözüm ortaklarımızla birlikte güven içinde daha mutlu yarınlar oluşturmak için insana, doğaya ve çevreye duyarlı projelerle gelecekte bir gün yüzünüzde gülümseme ile hatırlayacağınız işlere birlikte imza atmaktır.
green mimarlik

Misyonumuz

Mimari ve iç mimari olarak mekanlarda çağdaş, yenilikçi, işlevsel, fonksiyonel ve estetik gibi özellikleri bir arada kullanarak, yaşamsal gereksinimleri karşılayacak şekilde teknolojiyi benimseyerek sizlere zamansız mekanlar tasarlıyoruz. Bu şekilde mekanlarınızı sadece sizin istediğiniz yönde hizmet eden cesur mekanlar haline getiriyoruz.
green mimarlik

Kalite Politikamız

Çevreye duyarlı, ekolojik bakış açısıyla değerlendirilmiş projeler üretiyoruz. Dünyayı sizin için takip ediyor ve kendimizi tekrar etmemeye çalışıyoruz. Çağdaş mimari öğeler kullanarak fonksiyonel, sağlıklı, sağlam ve estetik anahtar teslim yaşam alanları üretiyoruz.
Green Mimarlik

Tarih ve Sanattan ilham alıp günümüze uyarlayarak, geleceğe ışık tutmayı planladık.

İletişim Bilgileri

Şeyhli, Kaynarca Cd. No: 17, 34912 Pendik/İstanbul

info@greenmimarlik.com (+90) 216 969 46 38