Market -  Mağaza Tasarımı ve Uygulamaları

Yeni Tüketiciyi Yakalamak İçin Mağaza Tasarımının Önemi

Etkili perakende tasarımı, mağaza tasarımlarının %40'a varan potansiyel satış artışına yol açmasıyla, bir işletmenin kârlılığı üzerinde geniş kapsamlı bir etkiye sahip olabilir. 2020 ve sonrasının etkisi perakende sektörüne nüfuz etmeye devam edecek, bu nedenle perakendecilerin fiziksel alışveriş deneyimindeki hayati dönüşümleri hızlandırmaları ve müşteri güvenini artırmak için güvenliği nasıl iletebileceklerini düşünmeleri gerekecek. Perakende mağaza tasarımı, müşteri deneyimi için önemli bir belirleyici faktördür, bu nedenle bunu ele almak için dikkatlice düşünülmelidir.

İyi mağaza tasarımında kayıp önleme ve estetiği dengelemek önemlidir

'Yeni normal'in beklentilerini karşılarken estetik ve kayıp önleme arasındaki dengeyi ele almanın bir yolu, yeni mağaza konseptleriyle uyumlu teknolojilere yatırım yapmaktır. İlk temas noktası olarak, bir mağazanın girişi düzgün ve doğru etkiyi yaratmak için davetkar olmalıdır. EAS'de kullanılan elektroniği yeniden yapılandırarak, etiket tasarımını geliştirerek ve benzersiz ürün koruması sağlayarak Green Mimarlık, tasarım olanaklarını sonuna kadar açtı, yani perakendeciler artık girişte veya mağazada ödün vermek zorunda değiller ve ödün vermeyen kayıp önlemeye yatırım yapabilirler.

İyi mağaza tasarımı ile mağaza operasyonlarını dönüştürmek

2020, çevrimiçine geçişin yanı sıra, daha önce anlaşılan müşteri deneyimini etkilemenin yanı sıra geleneksel mağaza operasyonlarına bir dizi yeni talep getirdi. Mağaza tasarımını kullanmak ve daha güvenli deneyimler sağlamak için yeni süreçleri ve teknolojileri uygulamak, ileriye dönük müşterilerin endişelerini azaltmak için kritik olacaktır.

Green Mimarlik

Tarih ve Sanattan ilham alıp günümüze uyarlayarak, geleceğe ışık tutmayı planladık.

İletişim Bilgileri

Şeyhli, Kaynarca Cd. No: 17, 34912 Pendik/İstanbul

info@greenmimarlik.com (+90) 216 969 46 38